O firmě

Efektivita výroby, konkurenceschopnost, snižování nákladů ... Snad nikdo si v dnešní době nemůže dovolit plýtvat drahocennými energiemi. Právě z těchto důvodů se na nás v posledních letech obracelo mnoho zájemců o menší parní zdroj. Ať už z důvodu odpojení se od centrální parní kotelny, pořízení nového spotřebiče či zařízení vyžadující nárazový, krátkodobý či dokonce mobilní zdroj páry.

Takto malé parní zdroje jsou však zcela mimo zájem firem dodávajících plynové či olejové vyvíječe: jejich výkonová řada začíná často kolem hranice 200 kg páry/hod a v neposlední řadě je jejich cena velmi vysoká. Navíc ne všude je pro malý parní zdroj rentabilní zřizování plynové přípojky (pokud je plyn vůbec k dosažení), budování potřebné kotelny, komínu, parních rozvodů, izolací a dalších nákladných komponentů potřebných pro provoz vyhrazeného plynového zařízení - o složitosti obsluhy a údržby nemluvě.

Právě proto jsme vyplnili "díru" na trhu a na základě vznikající poptávky se specializujeme na dodávku elektrických vyvíječů páry využitelných ve všech myslitelných odvětvích.

Zákazníkovi se u nás dostane maximální pozornosti při řešení jeho potřeb a problémů. Každá instalace vychází z přání a technického zadání zákazníka.Samozřejmostí je osobní jednání s klientem, seznámení se s jeho výrobním procesem a technologickými požadavky pro bezproblémovou funkci zařízení. Pokud nahlédnete do galerie některých námi uskutečněných zakázek, můžete se sami přesvědčit o rozmanitosti použití našich elektrických vyvíječů páry a různých technických řešení.

Firma v datech

1996 – dodávky úpraven vod a filtračních materiálů pro průmysl, gastronomii a domácnosti. Stěžejním programem jsou hlavně dodávky úpraven vod pro parní vyvíječe a parní kotle, jejich zprovoznění, servis a dodávky provozní chemie.

2003 – vzhledem k sílící poptávce a “ díře „ na trhu – specializace na návrh, dodávku a servis ELEKTRICKÝCH VYVÍJEČŮ PÁRY.

2008 – jubilejní 100 ( stá ) instalace elektrického parního vyvíječe.

2009 – transformace statutu podnikatelské činnosti z fyzické osoby na NEKL s.r.o. – započetí výstavby nového sídla firmy.

 

NEKL, s.r.o. | Zahradní 581, 798 52 Konice | vyvijecepary@gmail.com


tisk stránky